Beylikdüzü Sanat Merkezi

Beylikdüzü sanat merkezi olarak enstrüman, dans, resim ve tiyatro gibi sanatın farklı dallarında eğitimler vermekteyiz. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile her yaştan bireyin sanatın hangi dalına ilgisinin olduğunu keşfetmesini sağlamaktayız. Kendilerini keşfedebilecekleri, günlük hayatın stresinden ve yorgunluğundan arınabilecekleri, hobi olarak ya da meslek olarak ilerlemek istedikleri alanda kendilerini geliştirebilecekleri kurslar sunmaktayız. Zihinsel ve fiziksel gelişimin sanat ile harmanlandığı kurs seçeneklerimiz ile özellikle çocuklar olmak üzere her yaştan bireye yaratıcılık, motivasyon, özgüven gibi katkılar sağlamaktayız.

Beylikdüzü Resim Kurslarının İçeriği

Gördüklerinizi anlayabilmek, anlamlandırabilmek ve bunları yansıtabilmek Beylikdüzü resim kursu ile çok daha kolay olmaktadır. Beylikdüzü sanat merkezi resim kursları için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Özellikle çocuk yaştaki bireylerin hayal güçlerinin gelişmesi, düşüncelerinin şekillenmesi ve kendilerini daha rahat ifade edebilmeleri için resim kursuna katılmaları tavsiye edilmektedir. Yetişkin bireyler resim kursları ile iç dünyalarını keşfetmekte ve yaratıcı bir dil ile iç dünyalarını resme dökmektedirler. Sadece karakalem çalışmaları değil; suluboya, yağlıboya, akrilik boya gibi pek çok farklı teknik de resim kurslarımızda öğretilmektedir. Karikatür eğitimleri de dahil olmak üzere oldukça geniş bir yelpazede resim kursu vermekteyiz. Güzel sanatlar fakültelerinin yetenek sınavlarına hazırlananların başarılı olabilmeleri için gerekli teorik bilgilerin verildiği ve uygulamaların yapıldığı bir eğitim programımız bulunmaktadır.

Sanat Eğitimleri İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Beylikdüzü sanat akademisi olarak yetkin eğitimciler ile sanatın birçok dalında kurslar vermekteyiz. Beylikdüzü sanat merkezi olarak ulaşımın kolay olduğu bir bölgede sürekli eğitimler ile her yaştan insana sanatsal bakış açısı kazandırmaya çalışmaya devam etmekteyiz. Eğitim süreçlerinde öğrencilerimize tam destek sunmaktayız. Sıfırdan başlayacak olan öğrencilerimize de belirli bir seviyede olup ilgili alanda kendisini geliştirmek isteyen öğrencilerimize de eşit özen göstermekte ve eğitim programlarımızı buna göre ayarlamaktayız. Kurslarımıza katılacak olan öğrencilerimiz kendilerine uygun olan günlerde ve saatlerde kurslarımıza katılabilmektedirler. Her yaştan bireyin sanat ile iç içe olmasını amaçlayan bir misyon ile hizmet vermekteyiz.