Resim kursu seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

MEB Matador Sanat, İstanbul Beylikdüzü, Bahçeşehir, Avcılar, Büyükçekmece ve Bakırköy’de şubeleri bulunan bir Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim kursudur. Matador Sanat, Güzel Sanatlar Lise ve Üniversitelerine hazırlık, yetişkinler ve çocuklar için resim, Yurtdışı Portfolyo hazırlık  gibi farklı sanat disiplinlerinde eğitimler sunmaktadır.

Resim kursları, grup içinde birebir eğitim verilmektedir. Yani evinizde tek başına özel ders alıyormuş gibi eğitim alıyorsunuz. Kimsenin gerisinde kalmıyorsunuz.

Resim kursları, temel resim tekniklerinden ileri seviye resim tekniklerine kadar geniş bir yelpazede yer almaktadır. Kurslar, farklı yaş gruplarına ve seviyelere göre tasarlanmıştır. Öğrencilere bireysel olarak ilgileri doğrultusunda sanatsal gelişimlerine katkı sağlayacak öğrenme deneyimleri sunulmaktadır.

Kurslar, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup, MEB onaylı ve diplomalı sanat eğitmenleri tarafından verilmekte olup, deneyimli ve alanında uzman eğitmen kadrosuna sahiptir. Eğitimler, kalabalık sınıflar yerine daha az öğrenci sayısıyla gerçekleştirilmektedir.

Matador Sanat, düzenli olarak sergiler ve etkinlikler düzenleyerek öğrencilerin sanat eserlerini sergileme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca, çeşitli atölye çalışmaları ve sanat turları da düzenlenmektedir.

MEB Matador Sanat,

Deataylı bilgi ve randevu almak için 0552 530 90 90’ı arayın.