Neden Matador Sanat?

Matador Resim Kursu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi olarak belirlenen standartların kalitesinde hizmet veren bir kurumdur.

Matador Resim Kursu MEB onaylı olarak eğitimlerini sürdürmektedir. Yasal olarak denetlenirler ve tamamen yasal statüde eğitim verirler. Eğitmenler tamamen seçilerek alınır. Eğitim verilmesi için gerekli tüm standartlar sağlanır ve onay alır. Programlara kayıt yaptırdığınızda kurs bitirme belgesi verilir. Ders saatleri tamamen özel hazırlanmış ve onaylanmış programlarla gerçekleştirilir. Onaylı kurslar istihdam yaratır ve sigortayla vergi kapsamında çalışır. Yukardaki maddeler MEB onaylı bir kursu tercih etmeniz için başlıca sebeplerdir.

Matador Resim Kursu’nda tüm hocalar ve yönetim sanatla yaşayan insanlardan oluşuyor. Sanat Kursu Eğitim Sektöründe yıllardır deneyim kazanan ve Mimar Sinan ve Marmara Üniversitesi akademik eğitimleri olan hocalar eşliğinde en doğru metotla en ekonomik sanat eğitimi alabilirsiniz.

Kurslarımıza katıldığınızda gerekli devamlılığı sağladığınızda kurs sonunda MEB Matador Sanat Katılım sertifikanızı alabilirsiniz.

 

Korkmayın, kendinize ve sanata inanın, gelin ve keşfedin!

Görsel sanatlar kesinlikle benim ilgi alanım! Resim çizmekten, hayal dünyamı insanlara aktarmaktan mutlu oluyorum diyorsunuz! Hobi amaçlı resim dersleri ya da güzel sanatlara hazırlık amaçlı resim kursları mı arıyorsunuz. İstanbul’da güvenilir resim kursu nasıl bulurum? Resim kursuna kaç yaşında başlanır? Resim kursuna başlamak için yaşım çok mu geç? Resim çizmek için yetenekli olmak gerekir mi? İstanbul’da resim kursu fiyatları ne kadar? gibi aklınızı karıştıran daha bir çok soruyu, titizlikle yanıtlamaktan memnuniyet duyuyor, amacınız ne olursa olsun sizlere en kaliteli birebir resim dersini, en uygun fiyatla sunmayı amaç ediniyoruz!

İstanbul’un en köklü eğitim kurumlarından biri olan Matador Sanat sayesinde ilgi duyduğunuz tüm alanlarla ilerlemek artık çok kolay. Kurulduğu günden ister okullara hazırlık olsun ister hobi amaçlı binlerce öğrenci yetiştiren  Matador Sanat  sizleri hayallerin çok daha ötesine taşıyor.

Kalıplaşmış sanat eğitiminin dışında yaratıcı eğitime önem veren ve resim eğitimi alanında yeni bir yaklaşım getiren Matador Sanat  öğrenci memnuniyeti ve %100 öğrenme garantisi veren bir kuruluştur. Öğrenciyi sıkmayan ve sadece teorik bilgi değil aynı zamanda bolca pratiğe yönelik dersler veren kurumumuzda sanat eğitiminin bir lüks değil de ihtiyaç olduğunu hissedeceksiniz.

Neden Matador Sanat ?

 • Uzman ve iletişimi iyi eğitmen kadrosu
 • Haftanın 4 günü eğitim imkânı
 • Grup içinde birebir dersler
 • Özel ders sayesinde kişinin kendini daha rahat hissetmesi
 • Teori dersleri
 • Tam donanımlı sınıflarda gerçekleşen dersler
 • Sıcacık bir arkadaşlık ve aile ortamı
 • Ders dışı sosyal etkinlikler
 • Uygun fiyatlı eğitim
 • Alternatif gün ve saatlerde sınıfları
 • Tam donanımlı resim atölyeleri

 

 • Kişiye özel ders programı hazırlanmaktadır

Herkesin sanattan beklentisi farklıdır, herkese istediği tarz doğrultusunda bir program hazırlanır, tam olarak sevdiği öğrenmek istediği şeyler öğretilir ve beklentileri tam karşılanır. İlk amacımız kesinlikle kurslara katılan herkesi kendi alanında başarıya ulaştırmaktır.

 • Kimseyi dersleri uzatıp oyalamayız

Kurslara katılan herkesi en kısa zamanda katıldığı kursta başarılı hale getirmek için çalışırız, yani balık vermek değil balık tutmayı öğretmektir.

 • Kurs fiyatları uygundur

Fiyat her zaman belirleyici bir konu değildir fakat kurs fiyatlarımız kimsenin bütçesini yormayacak seviyededir, çok ucuz kurslarda öğrenciler oyalanmaktadır, en ucuz kursa gidip en iyi hizmeti beklemeniz yanlış olacaktır ama buradan en pahalı kursların en iyi kurs olduğu anlamı da çıkartılmamalıdır, her emeğin hak ettiği bir karşılık vardır, bu karşılığın fazlasını veya azını vermek haksızlıktır.

Ve güzel haber! Eğer kursa yazılmaya 2-3 arkadaş birlikte gelirsen sürpriz indirimlerden yararlanabilirsin, sadece arkadaşlarını da al gel ve indirimlerden yararlan!

 • Kursta gerçekten bilgi dolu samimi bir arkadaşlık ve aile ortamı vardır

Burası katılımcılar için 2. evdir, birçok kişi sadece ders gününde değil, derslerin olmadığı günlerde de sohbet etmek için, kaliteli vakit geçirmek için, canı sıkkınsa birileriyle paylaşmak, konuşmak için kursumuza gelirler. Burada çok kaliteli, çok keyifli, sosyal bir ortam vardır, internetten araştırırsanız eski öğrencilerimize bir şekilde ulaşabilirseniz eski öğrencilerimizle yıllar süren arkadaşlıklarımız olduğunu görürsünüz. Başta böyle dediğimizde inanmayanlar daha 2. haftadan gerçekten rahat bir aile ve arkadaşlık ortamı olduğunu görüp keyifli zaman geçirmektedirler.