Çocuklara Temel Resim Eğitimi ve Yaratıcı Tasarım Dersleri veriyoruz!

BAKMAYI DEĞİL, GÖRMEYİ ÖĞRENİYORLAR.

Çocuk Resim Kursu; Türkiye’de eğitim sistemimiz içinde, ne yazık ki sanata ayrılan alan çok az. Sanat derslerinin haftada sadece birkaç saate sıkıştırıldığını görüyoruz.

Sanat eğitimi ikinci plana atılıyor çoğu zaman; lüks olarak görülebiliyor yada sadece yetenekli çocukların bu eğitimi almaları gerektiği gibi yanlış bir kanıya sahip bir çokları. Oysaki çocuk eğitiminde en mühim şey, çocuğun sanatı sevmesi, yapmak istemesi, sabır gösterebilmesi başlangıç için yeterlidir.

Öncelikle çocuk hangi mesleğe yönelirse yönelsin, kişilik gelişimi için muhakkak sanat eğitimi almış olması gerekir. Sanat sayesinde bireylerin özgüveni ve estetik beğenisi gelişir, eleştirel bakış açısına sahip olur, yaratıcılığı artar. Sadece bakmaz “görür”. Sanat eğitimi sayesinde özgür düşünür, sorumluluk almayı bilir, üreten, kendini daha iyi ifade eden birey olur.

Böylelikle hem kendilerine, hem de topluma katkıları daha da fazla olur. Hep sanat algısının ne kadar zayıf olduğundan yakınıyoruz Türkiye`de; çocukların gelecek neslin, sanatla bağ kurabilmesini sağlayacak bu eğitimler sayesinde bu durumu değiştirebiliriz. Bu çocuklar sanatsal beğeniye sahip bireyler olarak “fark yaratacaklardır”. Pek çoğu geleceğin kolleksiyonerleri, sanatseveri olarak karşımıza çıkacak, hatta kimisi geleceğin sanatçısı olacak. Onların “doğru” , “yaratıcı” ve de tabii eğlenceli sanat eğitimleri alabilecekleri kurumumuza bekliyoruz.

Çocuk Resim Kursu ile Çok Kısa Zamanda Güzel Çizme Garantisi!

Resim çizmek her zaman bir yetenek işi sanılmıştır fakat yetenekten daha önemli olan şeyler göz ardı edilmiştir. Resim çizmek yeteneğin de ötesinde bilgi ve düzenli çalışma işidir. Doğru bilgiye sahip herkes güzel resim çizmeyi öğrenebilir.

  • Uygun Fiyatlar– Bizden de fiyat almadan kursa başlamayın!
  • Birebir Eğitim– Kişiye özel müfredat, çok özel eğitim modeli!
  • Uzman Kadro– Mimar Sinan ve Marmara mezunu eğitmenler!
  • Merkezi Lokasyon – Bahçeşehirdeyiz!

Bahçeşehir, Esenkent, Akbatı, Ispartakule, Hadımköy, Alkent, Boğazköy

Uzaklara Gitmeye, Trafikte Eziyet Çekmeye, Fazladan Para Harcamaya Gerek Kalmadı! Hemen Yanınızdayız!

Önemli Not:

Bahçeşehir Şubemizde her zaman Çocuk Resim Kursumuz mevcuttur.

Diğer Şubelerimizde yaz dönemlerinde açılmaktadır.

Güncel Eğitim Bilgileri için Lütfen 0552 530 90 90’ı arayınız.

İlginiz için Teşekkürler.

Çocuklara Özel Resim Atölyesi

6-12 yaş arası, resim sanatına eğilmek isteyen, sanatçı olarak yetişmek isteyen, sosyal hayatında resmin bir yerinin olmasını isteyen çocuklar resim kurslarımıza katılabilmektedirler.

Çocuklarınızın resim atölyelerimize katılmaları sonucunda ilgi alanları hakkında fikir edinebilir ve kişiliklerinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Hayal güçleri geliştiği ve yaratıcılıkları tetiklendiği için kendilerini daha rahat ifade edebilen çocuklar olabilmektedirler. Hayatta daha bilinçli ve başarılı olmaları konusunda da resim kursları katkı sağlamaktadır. Hobi olarak başladıkları resim kursları, ileride onlar için profesyonel bir aktiviteye dönüşebilmektedir.

Önemli Not:

Güncel Bilgi için Lütfen 0552 530 90 90’ı arayınız.

İlginiz için Teşekkürler.