En iyi 5 Türk modacı ve tarzı;

  1. Zeynep Tosun: Kendine özgü tasarımları ve modern tarzı ile tanınan Zeynep Tosun, feminen detayları modern kesimlerle birleştirerek dikkat çekici koleksiyonlar ortaya koyuyor.
  2. Hakan Akkaya: Maskülen ve sert detaylarıyla bilinen Hakan Akkaya, cesur tasarımları ve deri kullanımı ile dikkat çekiyor. Genellikle monokrom renkleri tercih eden Akkaya’nın koleksiyonları genellikle gösterişli ve dikkat çekici.
  3. Arzu Kaprol: Minimalist ve zarif tasarımlarıyla tanınan Arzu Kaprol, geometrik kesimleri ve sade detaylarıyla öne çıkıyor. Genellikle doğal ve yumuşak renkleri tercih eden Kaprol’un tasarımları modern ve şık bir görünüme sahip.
  4. Bora Aksu: Romantik ve feminen tasarımlarıyla bilinen Bora Aksu, dantel detayları ve zarif kesimleriyle tanınıyor. Genellikle pastel tonları ve yumuşak kumaşları tercih eden Aksu’nun tasarımları genellikle zarif ve romantik bir hava taşıyor.
  5. Umit Benan: Maskülen ve sade tasarımlarıyla bilinen Umit Benan, minimal detayları ve rahat kesimleriyle dikkat çekiyor. Genellikle nötr tonları ve sade desenleri tercih eden Benan’ın koleksiyonları modern ve şık bir görünüme sahip.

Lise ve üniversite eğitimini, Güzel Sanatlar alanında gerçekleştirmek isteyen her öğrenci, Yetenek Sınavlarına girmek durumundadır. #matadorresimkursu olarak,
sınav kriterlerine hakim müfredatımız, bilgi, donanım ve tecrübemizle yanınızdayız!

✔️Kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyonda,
✔️30 yıllık bilgi tecrübeye
✔️Çok uygun fiyatlarla sahip olabilmek için,
sınırlı sayıda olan kontenjanımızı kaçırmayın!

✔️Bilgi ve Randevu Almak için; 0552 530 9090