Özel Yetenek sınavları genel olarak liselerin kapanmasından sonra yani 15 Haziran sonrası gün ve saatler belirtilerek açıklanaır.

Siz değerli öğrenci ve velilerin yapması gereken hedeflediğiniz okulun sosyal medyalarını takip etmektir.

Güncel sınav bilgileri için gireceğiniz okulun sosyal medya açıklamalarını takip ediniz. Başarılar

 

✔️Güzel Sanatlara Hazırlık Ciddi Bir İştir!!!

✔️Yetenek sınavlarına hazırlık en az 12-13 ay boyunca, doğru bir atölye ortamında çok disiplinli bir şekilde eğitim almayı gerektirir.
✔️Sanıldığının aksine sadece yetenek yetmez. Sınav kriterlerini bilmek ve buna göre performans göstermek gerekir. Çünkü bu sınavlarda adaylardan kriterler doğrultusunda ve verilen süre içerisinde resim yapmaları (imgesel) istenir.

✔️Matador Resim Kursu olarak, bilgi birikimimiz ve sınav kazandırma tecrübe ve motivasyonumuzla #güzelsanatlarahazırlık ta DOĞRU ADRES olmaya devam ediyoruz!
✔️Bilgi ve Randevu Almak için; 0552 530 9090

#mimarsinangüzelsanatlarüniversitesi #yakuplu #westmarina #yeteneksınavı #imgeselçizim #freehanddrawing #alkent2000gölmalikhaneleri #beylikdüzüresimkursu #avcılarresimkursu #üniversitehazırlık #lisehazırlık #mimarobaresimkursu #beykentresimkursu #sketcheveryday #freehandsketch #bahçeşehir #atölye #çizimkursu #resimkursu #silivriresimkursu #büyükçekmeceresimkursu #bahçeşehirresimkursu