Moda tasarımı, giyim ve aksesuarların tasarımını, geliştirilmesini ve üretim içeren yaratıcı bir sanat ve tasarım alanıdır. Moda tasarımı, giyim ve kozmetik, fonksiyon ve konfor gibi özellikleri bir araya getirerek bir moda koleksiyonu veya tüketilebilir halde olmasını içerir. Moda tasarımcıları, trendleri takip ederek yaratıcı vizyonlarını da yansıtarak giyim ve aksesuar tasarımlarını yapıyorlar.

Moda tasarımının temel unsurları şunlardır:

  1. Giyim Tasarımı : Moda tasarımının ana giyim tasarımıdır. Giyim tasarımı, elbiselerin, üst giyimlerin, alt giyimlerin, dış giyimlerin ve diğer giyim türlerinin tasarımını içerir.
  2. Aksesuar Tasarımı : Moda aksesuarları, şapkalar, çantalar, ayakkabılar, takılar ve diğer eklemeleri içerir. Aksesuar tasarımı, bir giyim kombininin içerdiği tasarımını içerir.
  3. Tekstil Tasarımı : Tekstil tasarımı, kumaşların desenlerini, dokusunu ve renklerini oluşturmayı içerir. Bu, özellikle

 

İstanbul ’un en köklü eğitim kurumlarından biri olan #matadorsanat sayesinde, Güzel Sanatlara Hazırlıkta hedefine ilerlemek artık çok kolay!

Kurulduğu günden bu yana #yeteneksınavları na hazırlıkta birçok öğrenci yetiştiren Matador Sanat
sizleri hayallerin çok daha ötesine taşıyor.

✔️Uzman kadromuzla birebir eğitim ve kişiye özel müfredat ile çok özel eğitim modeli!
✔️Az Öğrenci, Çok İlgi!

Bilgi ve Randevu için: (0552) 530 90 90

#güzelsanatlarfakültesi #beylikdüzüresimkursu #mimarobaresimkursu #buyukcekmeceresimkursu #alkent2000 #yakuplumarina #beylikdüzüyakuplu #beylikdüzüyaşamvadisi #westmarinabeylikdüzü #bahçeşehirresimkursu #bahçeşehirportfolyo #alkent2000gölmalikhaneleri #toskanavadisievleri #silivri #beykentresimkursu #resimkursu #büyükçekmecemarina #avcilar #avcılarresimkursu