Eğer herhangi bir güzel sanatlar lise ve Üniversite sınavlarına  hazırlanmak ya da herhangi bir sanat dalında eğitim almak istiyorsanız ve hem hesaplı hem de profesyonel bir eğitim yeri arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Matador Sanat, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Esenyurt, Bahçeşehir, Silivri, Avcılar ve çevresinde yeni bir soluk getiriyor ve sizlerin bütçesini zorlamayan ders fiyatları ile artık hizmetinizde. Her bütçeye uygun ders fiyatları ve isteğe bağlı birebir veya grup içinde birebir sınıf dersleri ile istediğiniz alanda rahatlıkla ilerleme kaydedebileceğiniz kurumumuza istediğiniz zaman gelebilir, eğitmenlerimiz ile tanışabilir, aklınızda olan soruları yöneltebilir ve dilerseniz kayıt olabilirsiniz.

2023-24 Yeni Dönem Güzel Sanatlar Yetenek Sınavlarına Hazırlık Eğitimlerimiz için, kayıtlarımız devam ediyor!

– Sınırlı sayıda kontenjan!
– Grup içinde birebir eğitim!
– Sınav kriterlerine hakim müfredat ve uzman eğitim kadrosu!

Detaylı bilgi ve randevu için;
0552 530 9090

#mimarsinangüzelsanatlarüniversitesi #pencilartwork #beyli̇kdüzü #güzelsanatlarahazırlık #yeteneksınavı #mimaroba #freehanddrawing #reelsart #beylikdüzüresimkursu #avcılarresimkursu #yakuplumarina #üniversitehazırlık #lisehazırlık #mimarobaresimkursu #artwork #sketcheveryday #freehandsketch #bahçeşehir #atölye #çizimkursu #resimkursu #instaart #sketchbookdrawing #quicksketch