Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Türkiye’nin en köklü ve saygın sanat eğitimi veren kurumlarından biridir. Mimar Sinan Üniversitesi, moda tasarımı bölümü ile de öğrencilere yaratıcı bir eğitim imkanı sunmaktadır. Moda Tasarımı Bölümü, öğrencilere modanın tarihini, giyim tasarımı, desen, tekstil, moda pazarlaması gibi alanlarda kapsamlı bir eğitim sunmaktadır.

Moda Tasarımı Bölümü’nün eğitim programı genellikle temel sanat eğitimi, moda tarihçesi, desen tasarımı, dikiş, kalıp çıkarma, tekstil bilimi, moda pazarlaması gibi dersleri içermektedir. Ayrıca öğrencilere, koleksiyon hazırlama, defile organizasyonu gibi uygulamalı dersler de sunulmaktadır.

Mimar Sinan Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü, öğrencilere yaratıcı düşünme, problem çözme becerileri ve teknik beceriler kazandırmayı hedefler. Ayrıca öğrencilere moda endüstrisindeki güncel trendler, sürdürülebilirlik ve etik moda gibi konularda da bilgi verilir.

Eğer moda tasarımı alanında kariyer yapmayı düşünüyorsanız, Mimar Sinan Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nü tercih etmek size kapsamlı bir eğitim ve sektördeki deneyimli akademisyenlerle çalışma fırsatı sunabilir. Ayrıca, üniversitenin sanatsal ve kültürel etkinliklere katılımı ve sanat camiasındaki prestiji de öğrenciler için önemli bir avantaj olabilir.

Güzel Sanatlar Yetenek Sınavlarına Hazırlık derslerimiz, doğru görme ve algılama, yorumlama ve kağıda aktarma üzerine, sıfırdan başlayıp hayal ettiğiniz üniversiteye yerleşmenizi sağlayacak ve hatta kariyer hayatınız da işinizi kolaylaştıracak, profesyonel ve entellektüel bir sanat eğitimi sunmaktadır.
Desen, çizgi çalışmaları, ölçü alma yöntemleri, canlı modelden desen çalışmaları, ışık ve gölge çalışmaları, oran orantı çalışmaları, perspektif ve imgesel çalışmalar konularını içermektedir.

Randevu Almak için arayabilirsiniz;
✔️0552 530 90 90

#bahcesehirguzelsanatlarahazirlik #bahçeşehirgüzelsanatlarahazırlıkkursu #beylikdüzügüzelsanatlarahazirlik #beylikdüzüresimkursu #mimarobakuaför #mimarobaresimkursu #mimarobaresimdersi #mimaroba #beylikdüzüyaşamvadisi #beylikdüzübelediyesi #büyükçekmecesahil #büyükçekmeceresimkursu #büyükçekmeceresimkursu #bakırköyresimkursu #avcılarresimkursu #avcılarresimeğitimi #esenyurtresimkursu #marmaraparkavm #perlavistaavm #perlavista #beykentüniversitesi